Wednesday 13th Oct 2021

Ladies Football Division 10
St. Peregrines
20:00
St. James Gaels

Venue: Iveagh Grounds

Ladies Football Division 3
St. Peregrines
19:30
Man O War

Venue: Man O War

Saturday 16th Oct 2021

Junior A Hurling Championship Quarter Final
St. Peregrines
16:30
Ballyboden St. Endas

Venue: Ballyboden

Sunday 17th Oct 2021

Junir F Hurling Championship Quarter Final
St. Peregrines
15:00
Castleknock

Venue: Blakestown

Ladies Football Division 3
St. Peregrines
13:00
Ballyboughal

Venue: Blakestown

Ladies Football Division 10
St. Peregrines
13:00
Ballyboden St Endas

Venue: Blakestown

Minor C Football Championship Quarter Final
St. Peregrines
11:00
St. Pats Donabate

Venue: Blakestown

Sunday 10th Oct 2021

Intermediate Camogie Final
St. Peregrine's
4-15
6-12
Na Fianna

Venue: Santry Sports Centre

Junior 1 All County Football Championship
St. Peregrines
1-13
3-13
Balinteer St Johns

Venue: Marley Park

Junior 3 All County Football Championship
St. Peregrine's
2-07
3-16
Scoil Ui Chonaill

Venue: Clontarf Road

Junior 6 All County Football Championship
St. Peregrines
4-10
4-12
St. Annes

Venue: Bohernabreena

Minor B Hurling Championship
St. Peregrine's
0-17
5-16
Skerries

Venue: Skerries

U16 Girls Football Championship
St. Peregrines
1-5
5-15
Ballymun Kickhams,

Venue: Pairc Ciceam

Saturday 9th Oct 2021

Senior B Football Championship Round 3
St. Peregrines
1-4
5-11
Cuala

Venue: Blakestown

Sunday 3rd Oct 2021

Junior F Hurling Championship
St. Peregrine's
9-20
0-2
O Dwyers

Venue: Balbriggan

Minor C Football Championship
St. Peregrine's
1-10
0-11
St.Maurs

Venue: Rush

Saturday 2nd Oct 2021

Junior A Hurling Championship
St. Peregrines
2-18
3-15
Skerries

Venue: Skerries

Ladies Football Division 10
St. Peregrine's
2-13
1-5
Shankill

Venue: Oakview

Sunday 26th Sep 2021

Junior 1 All County Football Championship
St. Peregrines
0-14
2-10
Kilmacud Crokes

Venue: Hartstown Park

Junior 3 All County Football Championship
St. Peregrines
2-12
1-9
Raheny

Venue: Blakestown

Junior 6 All County Football Championship
St. Peregrines
2-9
2-3
Round Towers

Venue: Clondalkin

Minor B Hurling Championship
St. Peregrines
1-14
4-16
Castleknock

Venue: Blakestown

Intermediate Camogie Championship Semi Final
St. Peregrines
3-5
2-5
St. Brigids

Venue: Russell Park

Junior Camogie Championship Semi Final
St. Peregrines
5-4
3-14
St. Annes

Venue: St. Annes

Saturday 25th Sep 2021

Dublin Senior B Football Championship Group 2
St. Peregrines
1-1
3-22
St. Maurs

Venue: Rush

Sunday 19th Sep 2021

Minor Football C Championship
St. Peregrine's
3-14
1-7
Cuala

Venue: Blakestown

Junior F Hurling Championship Round 2
St. Peregrine's
2-15
0-10
Good Counsel

Venue: Blakestown

Saturday 18th Sep 2021

Junior A Hurling Championship Round 2
St. Peregrines
4-14
2-18
Faughs

Venue: Blakestown

Wednesday 15th Sep 2021

Ladies Football Division 10
St. Peregrines
9-8
3-11
Cuala

Venue: Blakestown

Sunday 12th Sep 2021

Dublin Senior B Football Championship Group 2
St. Peregrines
0-4
0-8
Naomh Mearnog

Venue: Portmarnock

Junior 1 All County Championship
St. Peregrine's
0-11
0-15
Na Fianna

Venue: Mobhi Road

Junior 3 All County Championship
St. Peregrine's
1-7
3-6
Naomh Barrog

Venue: Pairc Barrog

Junior 6 South All County Championship
St. Peregrine's
0-11
3-10
Lucan Sarsfield

Venue: Blakestown

Minor Hurling B Championship
St. Peregrine's
1-17
0-9
Craobh Chiarain

Venue: Clonshaugh

Thursday 9th Sep 2021

Inter 1 Camogie Championship Group B
St. Peregrines
1-7
1-6
Raheny

Venue: Blakestown

Wednesday 8th Sep 2021

Ladies Junior B Football Championship Final Replay
St. Peregrines
6-10
2-14
St. Brendan's

Venue: Grangegorman

Tuesday 7th Sep 2021

Junior 4A Camogie Championship Group B
St. Peregrines
1-3
2-11
Lucan Sarsfield

Venue: Lucan

Sunday 5th Sep 2021

Junior F Hurling Championship Round 1
St. Peregrines
1-21
1-8
St. Sylvesters

Venue: Blakestown

Minor C Football Championship
St. Peregrines
2-13
2-9
Ballyboden St. Endas

Venue: Ballycullen

Saturday 4th Sep 2021

Junior A Hurling Championship Round 1
St. Peregrines
2-11
2-16
Lucan Sarsfield

Venue: Lucan

Thursday 2nd Sep 2021

Inter 1 Camogie Championship Group B
St. Peregrines
1-16
1-9
Finbarrs

Venue: Blakestown

Wednesday 1st Sep 2021

2020 Minor D Championship Final
St. Peregrines
2-16
1-11
Round Towers Lusk

Venue: Lusk

Ladies Junior B Football Championship Final
St. Peregrines
1-11
2-8
St. Brendan's

Venue: Blakestown

Tuesday 31st Aug 2021

Championship Junior 4A Group B
St. Peregrines
2-6
0-11
St. Jude's

Venue: Tymon North

Sunday 29th Aug 2021

Minor Hurling Division 3 Final
St. Peregrines
0-10
1-11
Craobh Chiarain

Venue: Clonshaugh

Thursday 26th Aug 2021

Inter 1 Camogie Championship Group B
St. Peregrines
3-9
2-17
Na Fianna

Venue: Mobhi Road

Wednesday 25th Aug 2021

Ladies Junior B Football Championship Semi Final
St. Peregrines
3-11
0-5
Na Fianna

Venue: Blakestown

Tuesday 24th Aug 2021

Junior 4A Camogie Championship Group B
St. Peregrines
6-8
7-7
Faughs

Venue: Blakestown

Sunday 22nd Aug 2021

2020 Minor Football Championship Semi Final
St. Peregrines
4-10
2-2
Kilmacud Crokes

Venue: Silver Park

Thursday 19th Aug 2021

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
2-6
1-4
Na Gaeil Oga

Venue: Phoenix Park

Sunday 15th Aug 2021

AHL 8 South
St. Peregrines
DNP
DNP
Ballyboden St Endas

Venue: Ballycullen

Thursday 1st Jan 1970

AHL 3 North
St. Peregrines
3-12
1-16
St. Maurs

Venue: Rush

Junior B Championships Group B
St. Peregrines
5-4
0-8
St. Brendans

Venue: Longmeadows

AFL 10 South
St. Peregrines
6-12
2-12
Cabinteely

Venue: Blakestown

AFL 7 South
St. Peregrines
W/O
W/O
Good Counsel

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
1-13
0-8
St. Oliver Plunketts

Venue: Martin Savage Park

AFL 3 South
St. Peregrines
0-6
0-9
St. Judes

Venue: Tymon North

AFL 10 South
St. Peregrines
0-9
0-10
Thomas Dvis

Venue: Kiltipper Road

AFL 7 South
St. Peregrines
2-23
2-10
Ballinteer St Johns

Venue: Blakestown

Junior B Championship Groub B
St. Peregrines
4-16
0-15
Ballyboughal

Venue: Ballyboughal

Junior H Championship Groub B
St. Peregrines
3-4
3-17
Lucan Sarsfield

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
1-12
2-14
Raheny

Venue: Blakestown

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
St. Brigids

Venue: Russell Park

Junior H Championship Group B
St. Peregrines
3-2
2-11
Cuala

Venue: Meadowvale

AHL 3 South
St. Peregrines
1-12
4-16
Setanta

Venue: Blakestown

AHL 8 South
St. Peregrines
2-7
6-13
St. Brigids

Venue: Blakestown

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
St. Plunketts

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
3-5
4-21
Clontarf

Venue: St. Annes Park

AFL 10 South
St. Peregrines
3-15
0-6
Castleknock

Venue: Blakestown

AFL 7 South
St. Peregrines
2-11
3-8
Ballyboden St. Endas

Venue: Ballycullen

AFL 3 South
St. Peregrines
W/O
W/O
St. Pats

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
Abandoned
Abandoned
Castleknock

Venue: Blakestown

Ladies Football Div 3
St. Peregrines
0-5
1-8
Naomh Barrog

Venue: Pairc Barrog

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
Na Fianna

Venue: Blakestown

Junior B Championship Group B
St. Peregrines
2-13
2-6
Foxrock Cabinteely

Venue: Blakestown

Junior H Championship Group B
St. Peregrines
2-6
2-6
St. James Gaels

Venue: Blakestown

AFL 3 South
St. Peregrines
2-10
1-8
Good Counsel

Venue: Galtymore Road

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
Setanta

Venue: Ballymun

AHL 8 South
St. Peregrines
3-9
2-14
Balinteer St Johns

Venue: Marley Park

AHL 3 North
St. Peregrines
Postponed
Postponed
Naomh Mearnog

Venue: Portmarnock

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
Ballyboden St Endas

Venue: Ballyboden

Ladies Football Div 3
St. Peregrines
2-7
1-17
Kilmacud Crokes

Venue: Pairc De Burca

Ladies Football Div 10
St. Peregrines
2-7
5-11
Templeogue SS

Venue: Blakestown

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
Finians

Venue: Blakestown

AFL 10 South
St. Peregrines
1-8
0-10
Kilmacud Crokes

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
0-2
7-11
Naomh Mearnog

Venue: Portmarnock

AFL 7 South
St. Peregrines
2-8
3-9
Ballyfermot De Salle

Venue: The Gaels

AFL 3 South
St. Peregrines
1-13
0-15
Ballyboden St. Endas

Venue: Blakestown

AFL 10 South
St. Peregrines
0-10
0-12
St. Brendands

Venue: Grangegorman

AFL 11 North 1
St. Peregrines
1-5
1-15
Na Gaeil Oga

Venue: Blakestown

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
0-0
0-0
St. Vincents

Venue: Blakestown

AFL 3 South
St. Peregrines
1-9
3-16
St. Finians

Venue: Newcastle

Ladies Football Div 3
St. Peregrines
W/O
W/O
St. Brendans

Venue: Longmeadows

Ladies Football Div 10
St. Peregrines
2-11
5-12
Beann Eadair

Venue: Howth

AFL 7 South
St. Peregrines
0-12
1-14
St. Marys

Venue: Saggart

AHL 8 South
St. Peregrines
DNP
DNP
Kilmacud Crokes

Venue: Blakestown

AHL 3 North
St. Peregrines
0-9
1-18
Castleknock

Venue: Blakestown

Ladies Football Div 10
St. Peregrines
5-9
5-7
Na Fianna

Venue: Blakestown

Ladies Football Div 3
St. Peregrines
3-7
1-12
Clontarf

Venue: Blakestown

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
2-4
8-10
St. Annes

Venue: Bohernabreena

AFL 11 N1
St. Peregrines
0-0
0-0
Scoil Ui Chonaill

Venue: Blakestown

AFL 10 South
St. Peregrines
3-7
0-11
Crumlin

Venue: Pearse Park

AFL 7 South
St. Peregrines
1-14
1-16
St. James Gaels

Venue: Blakestown

AFL 3 South
St. Peregrines
3-9
3-12
Clanna Gael

Venue: Blakestown

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
1-18
2-3
Naomh Finbarr

Venue: Cabra

Ladies Football Junior Cup
St. Peregrines
W/O
W/O
Na Gaeil Aeracha

Venue: Blakestown

AFL 7 South
St. Peregrines
0-13
2-7
St. Oliver Plunketts

Venue: Martin Savage Park

Junior Camogie League Cup
St. Peregrines
2-13
2-5
St. Vincents

Venue: Blakestown

AHL 8 South
St. Peregrines
2-17
1-8
St. Josephs OCB

Venue: Fairview Park

AHL 3 North
St. Peregrines
1-7
8-23
Clontarf

Venue: St. Annes Park

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
1-7
4-15
St. Pats

Venue: Palmerstown

Ladies Football Junior Cup
St. Peregrines
15-16
3-4
Na Fianna

Venue: Collinstown Lane

AFL 7 South
St. Peregrines
2-15
0-10
St. Vincent's

Venue: Blakestown

AFL 10 South
St. Peregrines
2-12
2-4
St. Marks

Venue: Blakestown

AFL 11 North 1
St. Peregrines
0-6
2-8
Na Fianna

Venue: Collinstown Lane

AFL 3 South
St. Peregrines
2-4
2-14
St. Mary's

Venue: Saggart

Inter Camogie League Cup
St. Peregrines
1-2
2-15
Naomh Mearnog

Venue: Blakestown

Ladies Football Inter Cup
St. Peregrines
3-9
2-13
Clontarf

Venue: Blakestown

Ladies Football Junior Cup
St. Peregrines
6-11
7-12
Templeogue SS

Venue: Blakestown